Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Inwestycje w ramach UE /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Nawozy ogrodnicze stosowane w ogrodnictwie, sadownictwie, przy uprawie roślin ozdobnych.

Mikroproszki do czyszczenia łazienki i urządzeń kuchennych.

Szeroka gama produktów do kompleksowej pielęgnacji każdego samochodu.

Zasadowy preparat do mycia i dezynfekcji sprzętu dojarskiego.

Inwestycje w ramach UE


Projekt w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Projekt „Centrum badań i technologii granulacji i aplikacji mikroorganizmów w strukturach nawozowych”

Celem projektu jest rozbudowa infrastruktury badawczej. Na zakupionych urządzeniach zostaną wykonane pakiety badań nad technologią tworzenia zarodków granul, badania i wybór szczepów mikroorganizmów probiotycznych, badania analityczne substancji recepturowych biopreparatów.

 
 
Inwestycja w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna GospodarkaFundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki: 
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość


Projekt: "Probiotyki w biodegradowalnych wielokomorowych środkach czyszczących".

Celem projektu badawczego jest badanie działania potencjalnych substancji aktywnych i pomocniczych oraz możliwości stosowania probiotyków jako katalizatorów procesów usuwania zanieczyszczeń. Wyniki przeprowadzonych badań pozwolą na  opracowanie receptur  biodegradowalnych środków czyszczących, możliwości wykorzystania najnowszych trendów surowcowych oraz określenie technologii aplikacji biokomponentów i ich uwalniania w procesach usuwania zanieczyszczeń z innowacyjnych kapsuł wielokomorowych.
Inwestycja związana jest z zakupem instalacji badawczych i ciągów urządzeń laboratoryjnych. Dzięki realizacji projektu badawczego w GRUPA INCO S.A. powstaną nowe miejsca pracy oraz nawiązana zostanie współpraca z JBR.

 
Inwestycja zrealizowana w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Projekt  „Wdrożenie serii wielowarstwowych tabletek czyszczących Tab on Tab”
współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Celem projektu było opracowanie serii wzorniczej wieloskładnikowych tabletek czyszczących Tab on Tab i wdrożenie do przemysłowej produkcji. Receptury i skład opracowane zostały przez zespół badawczo-wdrożeniowy GRUPA INCO S.A. posiadający na swoim koncie kilkanaście projektów wzorniczych wdrożonych do produkcji.
Inwestycja jest związana z zakupem maszyn i urządzeń do produkcji nowych wyrobów. W wyniku realizacji projektu powstały nowe miejsca pracy w gminie Góra Kalwaria.
Projekt został zakończony.


Projekt w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

 
Projekt „Technologia granulacji ciśnieniowej z wykorzystaniem mikroorganizmów i związków humusowych”

Projekt zakłada przeprowadzenie badań na instalacji pilotażowej w celu opracowania technologii granulacji ciśnieniowej i implementacji w strukturze stałej biopreparatów wapniowych mikroorganizmów probiotycznych i związków humusowych.

W trakcie prób badawczych zostaną dobrane optymalne warunki i procesy granulacji ciśnieniowej oraz zostaną opracowane finalne receptury biopreparatów wapniowych z dodatkami probiotycznymi.

Projekt jest związany z zakupem urządzeń laboratoryjno-badawczych oraz stałych elementów pilotażowej linii technologicznej.

W wyniku realizacji prac rozwojowych w ramach projektu powstaną nowe miejsca pracy oraz zostanie nawiązana współpraca z JBR.


ZAPYTANIA OFERTOWE:

Zapytanie_ofertowe_nr_02_2016_1_1_2.pdf
Zapytanie_ofertowe_nr_03_2016_1_1_2.pdf

Zapytanie_ofertowe_nr_04_2016_1_1_2.pdf
Zapytanie_ofertowe_nr_06_2016_1_1_2.pdf

 

 
Projekt w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

 
Projekt: „Technologia implementacji, łączenia probiotyków i ekstraktów roślinnych z ekstrakcji nadkrytycznej CO2 w struktury multifunkcyjnego ekopreparatu czyszczącego i myjącego”

Projekt zakłada przeprowadzenie na instalacji pilotażowej weryfikacji technologii implementacji i łączenia w jednym preparacie multifunkcyjnym probiotyków i ekstraktów roślinnych z ekstrakcji w warunkach nadkrytycznego CO2.


ZAPYTANIA OFERTOWE:

Zapytanie_ofertowe_1_GRUPA_INCO  Wybór nakorzystniejszej Oferty - Zawiadomienie o wyborze dot. zapyt. nr.1
Zapytanie_ofertowe_2_GRUPA_INCO_S.A.17.10
Zapytanie_ofertowe_3_GRUPA_INCO_S.A.17.10
Zapytanie_ofertowe_4_GRUPA_INCO_S.A.17.10  Wybór nakorzystniejszej Oferty - Zawiadomienie_o_wyborze_dot._zapyt._nr_4
Odpowiedzi_na_pytania_do_zapytania_ofertowego_4_GRUPA_INCO_S.A.17.10
Odpowiedzi_na_pytania_do_zapytania_ofertowego_4_GRUPA_INCO_S.A.25.10.2016 odpowiedzi_na_pytania_do_zapytania_ofertowego_4_GRUPA_INCO_S.A._26.10.2016 Zapisz

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam