Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / O nas /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Szeroka gama ekonomicznych płynów do zmywania naczyń oraz płyn do szyb i glazury.

Uniwersalny środek stosowany do nawożenia upraw polowych, szklarniowych i przydomowych.

Seria preparatów o delikatnym działaniu do pielęgnacji obuwia i galanterii skórzanej.

Szeroka gama produktów do kompleksowej pielęgnacji każdego samochodu.

O nas

CHEMIA GOSPODARCZA


Wśród naszych wyrobów znajdują się różnego rodzaju środki czystości. Od goszczącego od lat w polskich domach Ludwika, przez utrzymujące w czystości nasze salony i meble produkty z serii Buwi i Segment, po nadające połysk i piękny wygląd naszym łazienkom produkty z serii Flesz. W naszej ofercie znajdują się również produkty służące do czyszczenia i pielęgnacji galanterii skórzanej i obuwia, oznaczone marką Buwi. Do pielęgnacji płyt nagrobnych i pomników polecamy preparaty z serii Minos. W naszej ofercie posiadamy również serię preparatów do czyszczenia i pielęgnacji samochodów – AutoMax
 

NAWOZY OGRODNICZE


Produkujemy znane marki nawozów Azofoska i Florovit. Florovit obejmuje serię specjalistycznych mineralnych mieszanek nawozowych, zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Najnowsza technologia i nowoczesna linia produkcyjna potwierdzają ich wysoką jakość. W grupie nawozów hobbystycznych jesteśmy liderem - kreatorem nowych trendów rynkowych.


KOSMETYKI ABE I PRODUKTY LECZNICZE


ABE jest uznaną marką kosmetyków do pielęgnacji nóg. Nasze produkty opracowane są na bazie naturalnych komponentów, sprawdzonych we współczesnej kosmetologii. W trosce o naszych Klientów wszystkie kosmetyki poddawane są testom dermatologicznym, uzyskując wysokie oceny i atesty instytucji badawczych.
Kompleksową ofertę uzupełniają produkty lecznicze BRODACID - płyn na kurzajki oraz ABE - płyn na odciski.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam