Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Produkcja na zlecenie /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Uniwersalny środek stosowany do nawożenia upraw polowych, szklarniowych i przydomowych.

Preparaty do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni z kamienia polerowanego.

Mikroproszki do czyszczenia łazienki i urządzeń kuchennych.

Kwaśny środek do okresowego mycia i dezynfekcji sprzętu dojarskiego.

Produkcja na zlecenie

GRUPA INCO S.A.oferując  Klientom swoje wieloletnie doświadczenie w  produkcji  i umacnianiu pozycji swoich marek , takich jak:  Ludwik, Lucek, Buwi, Flesz, Minos, Automax, Azofoska, Florovit , wytwarza również produkty pod markami detalistów i innych producentów, w tym także zagranicznych. 

GRUPA INCO S.A. S.A. posiada dostępne moce produkcyjne w swoich wiodących kategoriach należących do największych w Europie Centralnej – w chemii gospodarczej to 100 000 ton rocznie oraz w nawozach ogrodniczych 24 000 ton a także własne zasoby i narzędzia w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych i dzięki temu jest w stanie oferować  Klientom nowoczesne i estetyczne opakowania z HDPE, HDPP i PET. 

Nasi technolodzy i pracownicy zatrudnieni w laboratorium badawczo-rozwojowym opracowują kilkadziesiąt receptur i wdrożeń rocznie, zarówno w obszarze standardowych produktów jak i wyrobów innowacyjnych.

Wysoka jakość  tych  produktów jest codziennie weryfikowana przez rzesze zadowolonych Klientów, od lat wiernych naszej marce i jakości. Tę wartość chcemy również przenieść do obszaru marek własnych.

Oferujemy wytwarzanie MAREK  WŁASNYCH w różnych poziomach jakości (premium, economy, value for money) i w następujących kategoriach :

  •  Nawozy ogrodnicze
  •  Środki do mycia naczyń
  •  Środki do zmywarek
  •  Środki do prania tkanin
  •  Środki czyszczące do powierzchni i urządzeń kuchennych środki czyszczące do do powierzchni i urządzeń sanitarnych
  •  Woskowe środki do pielęgnacji powierzchni drewnianych
  •  Pasty do obuwia
  •  Autokosmetyki
  •  Profesjonalne produkty czyszczące
  •  Kosmetyki pielęgnacyjne

Skontaktuj się z nami: 

private.label@inco.pl


Z naszej oferty skorzystali już :

TESCO Polska Sp. z o.o., Jeronimo Martins Polska S.A., MAKRO Cash and Carry Polska S.A.,  Grupa EUROCASH S.A., Libella Sp. z o.o., POLOmarket Sp. z o.o. Stokrotka Sp. z o.o., DELKO S.A., Castorama Polska Sp. z o.o., Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o., INTERMARCHE, GOLD DROP Sp. z o. o.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam