Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Polityka prywatności /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Nowoczesne domowe środki czystości dla aktywnych, ceniących jakość, skuteczność i estetykę.

Uniwersalny środek stosowany do nawożenia upraw polowych, szklarniowych i przydomowych.

Seria kosmetyków do pielęgnacji nóg i ciała.

Zasadowy preparat do mycia i dezynfekcji sprzętu dojarskiego.

Polityka prywatności

 

Zbieranie informacji przez firmę GRUPA INCO S.A. na stronach www.inco.pl:


Dane osobowe

Administratorem danych osobowych jest jest GRUPA INCO S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 25.

Dane osobowe przetwarzane na stronie są w związku z obsługą zapytań ofertowych. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawienia, samo zaś podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. 

Dane osobowe to wszelkie informacje, które osobiście dotyczą Pana/Pani  i umożliwiają nam kontakt z Pana/Panią.
Te dane to: nazwisko, adres, numer tel./fax, adres e-mail lub inne informacje przekazane nam przez  Pana/Panią  poprzez wypełnienie na naszej stronie www. miedzy innymi: formularzy kontaktowych, formularzy zapytań, formularzy kariera oraz poprzez podanie danych  wymaganych podczas rejestracji do miejsc przeznaczonych Dla partnerów, dostępnych po zalogowaniu lub  poprzez  zapisanie się do newslettera.
Jeśli nie życzy  sobie Pan/Pani, aby GRUPA INCO S.A. posiadała Państwa  dane osobowe, prosimy o nie przekazywanie ich.Dane nieosobowe


Dane nieosobowe to dane dotyczące sposobu, w jaki łączą  się Państwo  ze stroną internetową firmy GRUPA INCO S.A. Dane dotyczą m.in. rodzaju przeglądarki internetowej, dostawcy usług internetowych (ISP), adresu strony www, numeru IP, z którego łączą się Państwo z naszą stroną.
Dane nieosobowe zbierane są automatycznie po wejściu na stronę / strony Grupy.


Dlaczego zbieramy informacje i co z nimi robimy?


Dane zbierane automatycznie mogą być użyte: do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, do analizy danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane o każdym użytkowniku zbierane są w sposób automatyczny.
Przekazane nam od użytkowników strony informacje pozwolą nam lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom oraz odpowiedzieć na Państwa zapytania a także przesłać informacje marketingowe o naszej ofercie.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Panią/Panem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.
Zapisując się do naszego Newslettera będzie mogli Państwo otrzymywać od nas drogą elektroniczną nasz newsletter.
W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali ani udostępniali Państwa danych podmiotom trzecim niezwiązanym z firmą GRUPA INCO S.A, jedynym wyjątkiem jest udostępnienie danych na żądanie uprawnionych organów wymiaru sprawiedliwości lub w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych.


Zmiana i Usuwanie danych osobowych


Może Pani/Pan w każdej chwili poprosić o zmianę swoich danych osobowych lub zażądać  usunięcia przetrzymywanych danych osobowych. W tym celu proszę o napisanie do nas na adres e-mail: kontakt@inco.pl ; w temacie wiadomości używając napisu : WYKREŚLENIE DANYCH lub ZMIANA DANYCH  a my zrobimy co w naszej mocy, aby usunąć dane z naszych plików lub dokonać odpowiednich zmian.


Do kogo skierowana jest strona internetowa  firmy GRUPA INCO S.A. ?


Strona internetowa firmy GRUPA INCO S.A.  skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich  zainteresowanych działalnością naszej Firmy, naszą ofertą, współpracą z nami. 


Inne postanowienia


Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Więcej na www.inco.pl/info/polityka-prywatnosci
 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam