Witamy w serwisie internetowym
GRUPA INCO S.A.

 
Nasze atuty:

jakość ‹
silne marki ‹
doświadczenie ‹
krótkie terminy realizacji ‹
znajomość rynku Europy Wschodniej ‹

szukaj

Strona główna / Inwestycje w ramach UE /

powrót

Ludwik to niekwestionowany lider na rynku płynów do mycia naczyń. Jest również płynem do naczyń najchętniej używanym przez Polaków.

Szeroka gama ekonomicznych płynów do zmywania naczyń oraz płyn do szyb i glazury.

Nawozy ogrodnicze stosowane w ogrodnictwie, sadownictwie, przy uprawie roślin ozdobnych.

Preparaty do mycia, czyszczenia i konserwacji powierzchni z kamienia polerowanego.

Niechlorowy preparat do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni w przemyśle mleczarskim i spożywczym.

Inwestycje w ramach UE


Projekt w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

Projekt „Centrum badań i technologii granulacji i aplikacji mikroorganizmów w strukturach nawozowych”

Celem projektu jest rozbudowa infrastruktury badawczej. Na zakupionych urządzeniach zostaną wykonane pakiety badań nad technologią tworzenia zarodków granul, badania i wybór szczepów mikroorganizmów probiotycznych, badania analityczne substancji recepturowych biopreparatów.

 
 
Inwestycja w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna GospodarkaFundusze Europejskie dla rozwoju innowacyjnej gospodarki: 
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość


Projekt: "Probiotyki w biodegradowalnych wielokomorowych środkach czyszczących".

Celem projektu badawczego jest badanie działania potencjalnych substancji aktywnych i pomocniczych oraz możliwości stosowania probiotyków jako katalizatorów procesów usuwania zanieczyszczeń. Wyniki przeprowadzonych badań pozwolą na  opracowanie receptur  biodegradowalnych środków czyszczących, możliwości wykorzystania najnowszych trendów surowcowych oraz określenie technologii aplikacji biokomponentów i ich uwalniania w procesach usuwania zanieczyszczeń z innowacyjnych kapsuł wielokomorowych.
Inwestycja związana jest z zakupem instalacji badawczych i ciągów urządzeń laboratoryjnych. Dzięki realizacji projektu badawczego w GRUPA INCO S.A. powstaną nowe miejsca pracy oraz nawiązana zostanie współpraca z JBR.

 
Inwestycja zrealizowana w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Projekt  „Wdrożenie serii wielowarstwowych tabletek czyszczących Tab on Tab”
współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Celem projektu było opracowanie serii wzorniczej wieloskładnikowych tabletek czyszczących Tab on Tab i wdrożenie do przemysłowej produkcji. Receptury i skład opracowane zostały przez zespół badawczo-wdrożeniowy GRUPA INCO S.A. posiadający na swoim koncie kilkanaście projektów wzorniczych wdrożonych do produkcji.
Inwestycja jest związana z zakupem maszyn i urządzeń do produkcji nowych wyrobów. W wyniku realizacji projektu powstały nowe miejsca pracy w gminie Góra Kalwaria.
Projekt został zakończony.


Projekt w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

 
Projekt „Technologia granulacji ciśnieniowej z wykorzystaniem mikroorganizmów i związków humusowych”

Projekt zakłada przeprowadzenie badań na instalacji pilotażowej w celu opracowania technologii granulacji ciśnieniowej i implementacji w strukturze stałej biopreparatów wapniowych mikroorganizmów probiotycznych i związków humusowych.

W trakcie prób badawczych zostaną dobrane optymalne warunki i procesy granulacji ciśnieniowej oraz zostaną opracowane finalne receptury biopreparatów wapniowych z dodatkami probiotycznymi.

Projekt jest związany z zakupem urządzeń laboratoryjno-badawczych oraz stałych elementów pilotażowej linii technologicznej.

W wyniku realizacji prac rozwojowych w ramach projektu powstaną nowe miejsca pracy oraz zostanie nawiązana współpraca z JBR.


ZAPYTANIA OFERTOWE:

Zapytanie_ofertowe_nr_02_2016_1_1_2.pdf
Zapytanie_ofertowe_nr_03_2016_1_1_2.pdf

Zapytanie_ofertowe_nr_04_2016_1_1_2.pdf
Zapytanie_ofertowe_nr_06_2016_1_1_2.pdf

 

 
Projekt w trakcie realizacji w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój

 
Projekt: „Technologia implementacji, łączenia probiotyków i ekstraktów roślinnych z ekstrakcji nadkrytycznej CO2 w struktury multifunkcyjnego ekopreparatu czyszczącego i myjącego”

Projekt zakłada przeprowadzenie na instalacji pilotażowej weryfikacji technologii implementacji i łączenia w jednym preparacie multifunkcyjnym probiotyków i ekstraktów roślinnych z ekstrakcji w warunkach nadkrytycznego CO2.


ZAPYTANIA OFERTOWE:

Zapytanie_ofertowe_1_GRUPA_INCO  Wybór nakorzystniejszej Oferty - Zawiadomienie o wyborze dot. zapyt. nr.1
Zapytanie_ofertowe_2_GRUPA_INCO_S.A.17.10
Zapytanie_ofertowe_3_GRUPA_INCO_S.A.17.10
Zapytanie_ofertowe_4_GRUPA_INCO_S.A.17.10  Wybór nakorzystniejszej Oferty - Zawiadomienie_o_wyborze_dot._zapyt._nr_4
Odpowiedzi_na_pytania_do_zapytania_ofertowego_4_GRUPA_INCO_S.A.17.10
Odpowiedzi_na_pytania_do_zapytania_ofertowego_4_GRUPA_INCO_S.A.25.10.2016 odpowiedzi_na_pytania_do_zapytania_ofertowego_4_GRUPA_INCO_S.A._26.10.2016 Zapisz

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam